مروری بر نتایج امروز رقابت های بسکتبال NBA آمریکا (29 آبان 98)

  • توسط نازنین حیدری
  • نوامبر 22, 2019
  • دیدگاه غیر فعال شده است

مسابقات بسکتبال NBA ، بامداد امروز ادامه یافت و در مهم ترین بازی ها میلواکی باکس و لس آنجلس کلیپرز موفق به پیروزی مقابل حریفان خود شوند. در این مطلب مروری خواهیم داشت به نتایج مهم ترین دیدار هایی که امروز در این چارچوب این مسابقات برگزار شد.

بسکتبال NBA

بوستون سلتیکس

رقابت های بسکتبال NBA آمریکا (29 آبان 98) :

  • فیلادفیا سونی سیکسرز در دیداری جذاب و پایاپای نیویورک نیکس را با نتیجه ۱۰۹ به ۱۰۴ مغلوب کرد. سونی سیکسرز که در این بازی میزبان بود، تا ابتدای کوارتر چهارم از حریفش عقب بود ولی توانست با کسب امتیازات بیشتر در این کوارتر، پیروز میدان شود. جوئل امبید با ۲۳ امتیاز بیشترین امتیاز را در این بازی کسب کرد.
  • واشینگتن ویزارد و سن آنتونیو اسپرز یکی دیگر از دیدار های جذاب امروز را برگزار کردند و این بازی در نهایت با نتیجه ۱۳۸ به ۱۳۲ به سود واشینگتن ویزارد میزبان خاتمه یافت. سن آنتونیو اسپرز با این شکست در رتبه ۱۳ کنفرانس غرب قرار گرفت و در مقابل واشینگتن ویزارد در رتبه ۱۰ کنفرانس شرق قرار دارد. بردلی بیل بیشترین امتیاز را در این بازی به خود اختصاص داد.
  • میلواکی باکس در دیدار خارج از خانه خود مقابل آتلانتا هاوکس به برتری رسید. آن ها موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۱۳۵ به ۱۲۷ شکست دهند. در این بازی آنتتوکونمپو ۳۳ امتیاز کسب کرد و تاثیرگزار ترین بازیکن زمین بود. میلواکی باکس با ۱۱ برد و ۳ شکست تا به اینجا صدرنشین کنفرانس شرق رقابت های بسکتبال NBA می باشد.
  • اما در یکی از حساس ترین بازی های امروز، لس آنجلس کلیپرز موفق شد حریفش بوستون سلتیکس را در وقت اضافه با نتیجه ۱۰۷ به ۱۰۴ از پیش روی بردارد. جیسون تاتوم ۲۱ ساله با کسب ۳۰ امتیاز، تاثیرگزار ترین بازیکن زمین بود. بوستون سلتیکس با ۱۱ برد و ۳ شکست در رتبه دوم کنفرانس شرق و لس آنجلس کلیپرز با ۱۰ برد و ۵ شکست در رتبه چهارم کنفرانس غرب قرار دارند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

به کانال پیش بینی دقیق فوتبال بپیوندید

قبلی «
بعدی »

آموزش