مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مردادماه در سایت بتکارت

  • توسط نازنین حیدری
  • آگوست 1, 2020
  • دیدگاه غیر فعال شده است

در مجله ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می‌کنیم. برای آگاهی هرچه بیشتر در زمینه شرط بندی و اطلاعات در خصوص تیم‌های حاضر، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ورود به سایت بت کارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ مردادماه

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران

نساجی – پرسپولیس

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم نساجی و پرسپولیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم نساجی استادیوم شهید وطنی برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۳۲ امتیاز در رده نهم و پرسپولیس با ۶۲ امتیاز در رده اول جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

گل گهر سیرجان – فولاد

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۱۵ دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم گل گهر استادیوم امام علی برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم و فولاد با ۴۲ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

پارس جنوبی – شاهین بوشهر

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم پارس جنوبی و شاهین بوشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم پارس جنوبی استادیوم تختی جم برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۲۵ امتیاز در رده یازدهم و شاهین با ۱۸ امتیاز در رده آخر جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

استقلال – سپاهان

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم استقلال و سپاهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم استقلال استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط کاملا مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۴۵ امتیاز در رده دوم و زردها نیز با ۴۵ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

فوتبال – سری آ ایتالیا

آتالانتا – اینتر

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم آتالانتا و اینتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۳۸ لیگ سری آ ایتالیا و در ورزشگاه خانگی تیم آتالانتا استادیوم Atleti Azzurri d’Italia برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط کاملا مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۷۸ امتیاز در رده سوم و نزاتزوری نیز با ۷۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

یوونتوس – آاس رم

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم یوونتوس و آاس رم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۳۸ لیگ سری آ ایتالیا و در ورزشگاه خانگی تیم یوونتوس استادیوم آلیانز تورین برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۸۳ امتیاز در رده اول و رم نیز با ۶۷ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

ناپولی – لاتزیو

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم ناپولی و لاتزیو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۳۸ لیگ سری آ ایتالیا و در ورزشگاه خانگی تیم ناپولی استادیوم سن پائولو برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۵۹ امتیاز در رده هفتم و لاتزیو نیز با ۷۸ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.

فوتبال – جام حذفی انگلیس

آرسنال – چلسی

در روز ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۰۰ دو تیم آرسنال و چلسی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب جام حذفی انگلیس و از مرحله فینال و در ورزشگاه خانگی ومبلی لندن برگزار خواهد شد.
از ۵ بازی گذشته دو تیم در این تورنومنت آرسنال تمام بازی هایش را برده است و در مرحله نیمه نهایی کار بزرگی کرد و موفق شد منچسترسیتی را با اقتدار شکست دهد و راهی فینال شود. در سوی مقابل نیز به همین صورت از ۵ بازی گذشته چلسی تمام بازی هایش را برده است و در مرحله نیمه نهایی یونایتد را پشت سر گذاشت و حالا راهی ومبلی شده است. قضاوت این دیدار بر عهده آنتونی تیلور خواهد بود.

ورود به سایت بت کارت

قبلی «
بعدی »

آموزش