مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مردادماه در سایت بتکارت

  • توسط نازنین حیدری
  • جولای 31, 2020
  • دیدگاه غیر فعال شده است

در مجله ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می‌کنیم. برای آگاهی هرچه بیشتر در زمینه شرط بندی و اطلاعات در خصوص تیم‌های حاضر، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ورود به سایت بت کارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ مردادماه

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران

تراکتورسازی – پیکان

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۴۵ دو تیم تراکتورسازی – پیکان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم تراکتور استادیوم یادگار امام برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۴۵ امتیاز در رده چهارم و پیکان با ۲۳ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
از ۵ بازی قبلی این دو تیم در لیگ برتر خلیج فارس ایران تراکتورسازی ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی داشته است و در سوی مقابل پیکان از ۵ بازی قبلی خود ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی داشته است.

ذوب آهن – نفت مسجدسلیمان

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس ایران و در ورزشگاه خانگی تیم ذوب آهن استادیوم فولادشهر برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۲۵ امتیاز در رده دوازدهم و نفت مسجدسلیمان نیز با ۳۳ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
ذوب آهن در ۳ بازی قبلی خود مقابل نفت مسجد سلیمان مساوی کرده است.
در ۵ بازی قبلی ذوب آهن در لیگ برتر بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
ذوب آهن در ۳ بازی قبلی خود مقابل نفت مسجد سلیمان در هر دو نیمه مساوی کرده است.
نفت مسجد سلیمان در ۷ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است.

سایپا – ماشین سازی

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دو تیم سایپا و ماشین سازی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ خلیج فارس و در ورزشگاه خانگی تیم سایپا استادیوم پاس قوامین برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۲۴ امتیاز در رده چهاردهم و تبریزی ها نیز با ۲۷ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
سایپا در ۵ بازی قبلی خود در لیگ برتر مساوی کرده است.
در ۵ بازی قبلی سایپا در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
ماشین سازی در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خود در لیگ برتر شکست خورده است.
ماشین سازی در ۳ بازی قبلی خود مقابل سایپا موفق به کلین شیت شده است.
در ۴ بازی قبلی سایپا مقابل ماشین سازی کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

نفت آبادان – شهر خودرو

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۰۰ دو تیم نفت آبادان و شهر خودرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۷ لیگ خلیج فارس و در ورزشگاه خانگی تیم نفت آبادان استادیوم تختی اهواز برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۳۷ امتیاز در رده هفتم و شهر خودرو نیز با ۴۵ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارند و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
در ۸ بازی از ۱۰ بازی قبلی نفت آبادان در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
در ۵ بازی قبلی نفت آبادان مقابل شهر خودرو کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

فوتبال – لیگ کاپ فرانسه

پاری سن ژرمن – المپیک لیون

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۴۰ دو تیم پاری سن ژرمن و المپیک لیون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب رقابت های لیگ کاپ فرانسه و در ورزشگاه استادوفرانس شهر پاریس برگزار خواهد شد.
از ۵ بازی قبلی این دو تیم در لیگ کاپ فرانسه پاری سن ژرمن ۴ برد و ۱ باخت داشته است و شرایط خوبی دارد و در سوی مقابل المپیک لیون از ۵ بازی قبلی خود ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی داشته است.
قضاوت این دیدار به عهده بریسارد جرومه خواهد بود.

بسکتبال – ان‌بی‌ای آمریکای شمالی

اورلاندو مجیک – بروکلین نتس

در روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۰۰ دو تیم اورلاندو مجیک و بروکلین نتس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب رقابت های بسکتبال – ان‌بی‌ای منطقه آمریکای شمالی و در ورزشگاه HP Field House شهر فلوریدا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط مشابهی را در جدول رده بندی لیگ دارند. اورلاندو مجیک در حال حاضر در جدول دررده هشتم و در طرف مقابل بروکلین دررده هفتم جدول کنفرانس شرق قرار دارند.  این دو تیم تا بحال در تاریخ این رقابت ها ۱۱۵ بار به مصاف هم رفته اند که سهم اورلاندو مجیک ۶۵ برد و سهم بروکلین نیز ۵۰ برد بوده است.

ورود به سایت بت کارت

قبلی «
بعدی »

آموزش