راهنمای شرط بندی فوتبال؛ هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۹/۲۰

  • توسط نازنین حیدری
  • فوریه 17, 2020
  • دیدگاه غیر فعال شده است

در چارچوب اولین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه از ساعت ۱۹:۰۰ به وقت ایران‌ دو تیم الاهلی عربستان و استقلال ایران از گروه اول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ الاهلی عربستان – استقلال ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

لیگ قهرمانان آسیا

استقلال تهران، یکی از ۴ نماینده ایران در رقابت های آسیایی بعد از کسب تساوی در اولین هفته رقابت ها در مقابل الشرطه عراق به مصاف تیم عربستانی خواهد رفت که در حال حاضر با برکناری سرمربی و همچنین مصدومیت تعدادی از مهره های خود، حال و روز چندان خوبی ندارد. اگرچه استقلال نیز با چندین مصدوم از جمله شیخ دیاباته و مهدی قائدی،‌ دو مهره اصلی خط حمله خود به مصاف حریف عربستانی خواهد رفت.

دو تیم پیش از این ۲ مرتبه در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر دیدار کرده اند که هر دو مسابقه در ایران و عربستان با برتری ۲-۱ آبی پوشان تهرانی به اتمام رسیده است. الاهلی در پنج دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و استقلال نیز ۳ برد و ۲ تساوی را در پنج مسابقه قبلی تجربه کرده است. الاهلی و استقلال بعد از کسب تساوی در مقابل تیم های الوحده و الشرطه، مشترکا در صدر جدول رقابت های گروه یکم قرار دارند.

در چارچوب اولین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران‌ دو تیم الشرطه عراق و الوحده امارات از گروه اول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ الشرطه عراق – الوحده امارات

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در دیگر دیدار گروه یکم این مسابقات، الشرطه عراق در ورزشگاه اربیل میزبان الوحده امارات خواهد بود. هر دو تیم پس از کسب تساوی ۱-۱ مقابل حریفان در هفته اول رقابتها، پا به این مسابقه می گذارند. الشرطه در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته در حالی که الوحده ۴ برد و ۱ مساوی را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب اولین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران‌ دو تیم پاختاکور ازبکستان و شهر خودرو ایران از گروه دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ پاختاکور ازبکستان – شهر خودرو ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

شهر خودرو با مجتبی سر آسیابی،‌ بعد از شکست ۲-۰ در خارج از خانه مقابل الهلال عربستان،‌ قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیاا، حالا در رتبه چهارم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد و در نقطه مقابل پاختاکور نیز بعد از برتری ۲-۱ مقابل شباب الاهلی با سه امتیاز و پس از الهلال در رده دوم جای گرفته است.

پاختاکور ازبکستان در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که شهر خودرو ۳ برد و ۲ شکست را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب اولین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه از ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران‌ دو تیم شباب الاهلی امارات و الهلال عربستان از گروه دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ شباب الاهلی امارات – الهلال عربستان

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در دیگر دیدار گروه دوم، دو تیم اماراتی و عربستانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در شش تقابل قبلی دو تیم، ۴ بازی به تساوی کشیده شده و یک برد نیز سهم هر یک از دو تیم بوده است. آخرین مصاف دو تیم در سال ۲۰۱۵ در خانه شباب الاهلی با برتری ۳-۲ میزبان به پایان رسید.

شباب الاهلی در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته در حالی که الهلال ۴ برد و ۱ مساوی را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران‌ دو تیم الشارجه امارات و پرسپولیس ایران از گروه سوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ الشارجه امارات – پرسپولیس ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

تیم پرسپولیس که کار خود در رقابتهای فصل جدید را با شکست خارج از خانه مقابل الدحیل مدعی آغاز کرد، حالا در دومین مسابقه خود با الشارجه امارات مصاف خواهد داد. الشارجه نیز به مانند پرسپولیس در نخستین بازی فصل شکست خورد تا تنها به لطف تفاضل بهتر در رده سوم قرار داشته باشد.

پرسپولیس در ۵ دیدار اخیر خود به ۳ برد، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که الشارجه ۱ برد، ۱ تساوی و ۳ باخت را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران‌ دو تیم التعاون عربستان و الدحیل قطر از گروه سوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ التعاون عربستان – الدحیل قطر

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در دیگر دیدار گروه سوم دو تیم پیروز هفته اول رقابتها یعنی التعاون عربستان و الدحیل قطر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. الدحیل با دو گل در قطر مقابل پرسپولیس پیروز شد و التعاون نیز ۱-۰ الشارجه را شکست داد.

الدحیل در ۵ دیدار اخیر خود به ۳ برد و ۲ شکست دست یافته در حالی که التعاون ۱ برد، ۳ تساوی و ۱ باخت را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۸:۲۵ به وقت ایران‌ دو تیم العین امارات و النصر عربستان از گروه چهارم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ العین امارات – النصر عربستان

وضعیت و نکات آماری دو تیم

العین امارات که در نخستین دیدار فصل شکست تلخ و تحقیرآمیز ۴-۰ را مقابل سپاهان متحمل شد، در دومین دیدار خانگی پیاپی این بار به مصاف تیم النصر عربستان خواهد رفت. العین بدون امتیاز و با چهار گل خورده در قعر جدول گروه چهارم قرار دارد و النصر با یک امتیاز از بازی مقابل السد،‌ در رده دوم جدول جای گرفته است.

العین در ۵ دیدار اخیر خود به ۳ برد، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که النصر ۲ برد و ۳ تساوی را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران‌ دو تیم السد قطر و سپاهان ایران از گروه چهارم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ السد قطر – سپاهان ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

سپاهان در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که السد ۴ برد و ۱ تساوی را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در یکی از حساس ترین دیدار های هفته دوم دور گروهی چمپیونز لیگ آسیا،‌ دو تیم السد و سپاهان با یکدیگر مصاف خواهند داد. سپاهان که با قدرت هر چه تمامتر العین را در خانه با ۴ گل تحقیر کرد به مصاف السدی می رود که کار خود را با تساوی در برابر نماینده عربستان آغاز کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۴:۰۰ به وقت ایران‌ دو تیم اف سی سئول کره جنوبی و ملبورن ویکتوری استرالیا از گروه پنجم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ اف سی سئول کره جنوبی – ملبورن ویکتوری استرالیا

وضعیت و نکات آماری دو تیم

اف سی سئول در ۵ دیدار اخیر خود به ۱ برد، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که ملبورن ویکتوری ۲ برد، ۱ تساوی و ۲ باخت را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در یکی از دیدار های گروه پنجم تیم ملبورن ویکتوری که سه امتیاز از بازی نخست فصل به دست آورده به مصاف اف سی سئول می رود که دیدار قبلی خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو کرده و هم اکنون در جدول رقابت ها دارای ستون خالی در تمام بخش ها می باشد.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران‌ دو تیم چیانگرای یونایتد تایلند و بیجینگ گوان چین از گروه پنجم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ چیانگرای یونایتد تایلند – بیجینگ گوان چین

وضعیت و نکات آماری دو تیم

تیم تایلندی که هفته گذشته در نخستین بازی فصل با یک گل مغلوب ملبورن ویکتوری شد، این بار به مصاف بیجینگ گوان چین خواهد رفت. چیانگرای در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته در حالی که بیجینگ گوان ۴ برد و ۱ شکست را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب دومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران‌ دو تیم اف سی توکیو ژاپن و پرث گلوری استرالیا از گروه ششم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ اف سی توکیو ژاپن – پرث گلوری استرالیا

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در تنها دیدار این هفته رقابت های هفته دوم از گروه ششم، اف سی توکیو از ژاپن به مصاف پرث گلوری، حریف استرالیایی خود می رود. اف سی توکیو در مسابقه قبلی خود مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی به تساوی ۱-۱ دست یافته بود در حالی که بازی پرث گلوری برابر شانگهای شنهووا لغو شد و این نخستین بازی نماینده استرالیا در این گروه محسوب می شود.

اف سی توکیو در ۵ دیدار اخیر خود به ۱ برد، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته در حالی که پرت گلوری ۳ برد و ۲ تساوی را در پنج مسابقه قبلی خود تجربه کرده است.

در چارچوب سومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، چهارشنبه سی ام بهمن ماه از ساعت ۱۴:۰۰ به وقت ایران‌ دو تیم سووان بلو وینگز کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن از گروه هفتم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ سووان بلو وینگز کره جنوبی – ویسل کوبه ژاپن

وضعیت و نکات آماری دو تیم

ویسل کوبه که با عملکرد خیره کننده آندرس اینیستا در نخستین بازی فصل مقابل جوهور دارالتعظیم مالزی با نتیجه ۵-۱ پیروز مسابقه شد، در دومین دیدار فصل به مصاف سووان بلو وینگز کره جنوبی می رود. سووان بلو وینگز در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته در حالی که ویسل کوبه ۵ برد را در پنج مسابقه قبلی خود به دست آورده است.

در چارچوب سومین روز از هفته دوم دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، چهارشنبه سی ام بهمن ماه از ساعت ۱۴:۰۰ به وقت ایران‌ دو تیم یوکوهاما مارینوس ژاپن و اف سی سیدنی استرالیا از گروه هشتم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ یوکوهاما مارینوس ژاپن – اف سی سیدنی استرالیا

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در تنها دیدار این هفته رقابت های هفته دوم از گروه هشتم، دو تیم یوکوهاما ژاپن و سیدنی اف سی استرالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. یوکوهوما هفته گذشته با نتیجه ۲-۱ برابر چونبوک موتورز به برتری رسید و حالا در اندیشه کسب دومین پیروزی متوالی خواهد بود. یوکوهوما در ۵ دیدار اخیر خود به ۴ برد و ۱ شکست دست یافته در حالی که سیدنی اف سی ۵ برد را در پنج مسابقه قبلی خود به دست آورده است.

قبلی «
بعدی »

آموزش