راهنمای شرط بندی فوتبال؛ روز دوم هفته اول لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۹/۲۰

  • توسط نازنین حیدری
  • فوریه 11, 2020
  • دیدگاه غیر فعال شده است

در چارچوب دومین روز از هفته اول دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و دوم بهمن ماه از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران‌ دو تیم الدحیل قطر و پرسپولیس ایران از گروه سوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه شهر دوحه انجام خواهد شد.

پیش بینی هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ الدحیل قطر – پرسپولیس ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

لیگ قهرمانان آسیا

تیم پرسپولیس تهران بعد از استعفای گابریل کالدرون، به سراغ یحیی گل محمدی رفت و با این سرمربی تاکنون به ۲ برد و ۱ تساوی از ۳ مسابقه دست یافته است. پرسپولیس در مجموع در ۵ دیدار اخیر خود مقابل تیم های شهرداری ماهشهر،‌ نساجی مازندران، تراکتورسازی تبریز، صنعت نفت آبادان و استقلال به ۴ برد و ۱ مساوی دست یافته و با روحیه ای مناسب به قطر سفر می کند.

در نقطه مقابل،‌ تیم الدحیل قطر با کسب ۲ برد، ۱ تساوی و ۲ شکست از ۵ دیدار اخیر مقابل تیم های القطر، السیلیه، السد، العربی و الریان پا به این مسابقه می گذارد. دو تیم در فصول اخیر، بارها و بارها با یکدیگر روبرو شده اند. در ۵ تقابل قبلی دو تیم، ۲ برد سهم پرسپولیس و ۲ برد سهم الدحیل بوده و یک دیدار هم با تساوی به پایان رسیده است. اگرچه در دیدار های حذفی، تیم پرسپولیس در مجموع دیدار های رفت و برگشت، همواره تیم صعود کننده به مرحله بعدی رقابت ها بوده است.

عظیموف عزیز داور این جدال حساس خواهد بود و سرازیت دینوف رسلان و عثمانوف آلی شهر، عزیز را در امر قضاوت یاری خواهند نمود. تیم الدحیل قطر در نقل و انتقالات زمستانی، موفق به جذب ماریو مانژوکیچ،‌ ستاره کروات سابق تیم یوونتوس شد تا با سلاحی قدرتمند در خط حمله به مصاف قهرمان ۳ دوره اخیر لیگ برتر ایران برود. مانژوکیچ که سابقه گلزنی در فینال جام جهانی و نایب قهرمانی آن را در کارنامه دارد،‌ با یوونتوس ۳ بار و با بایرن مونیخ ۲ بار قهرمانی لیگ را تجربه کرد. همچنین در سال ۲۰۱۳ با بایرن مونیخ موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شد. مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی سابق یوونتوس، دیگر مهره سرشناس تیم الدحیل در این مسابقه می باشد.

در چارچوب دومین روز از هفته اول دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و دوم بهمن ماه از ساعت ۱۸:۲۵ به وقت ایران‌ دو تیم الشارجه امارات و التعاون عربستان از گروه سوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه شارجه انجام خواهد شد.

پیش بینی هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ الشارجه امارات – التعاون عربستان

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در دیگر دیدار گروه سوم، دو تیم الشارجه امارات و التعاون عربستان در کشور امارات به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم الشارجه امارات در ۵ دیدار اخیر خود به ۱ برد، ۱ تساوی و ۳ شکست در مقابل تیم های العین، الاتحاد، الخورفکان، شباب الاهلی و العجمان دست یافته است.

تیم التعاون عربستان نیز ۱ برد، ۲ تساوی و ۲ شکست را در مقابل تیم های الاتحاد، الحازم، الفیها، الفاتح و النصر تجربه کرده است.  تنها تقابل دو تیم در رقابت های آسیایی به تساوی ۱-۱ دو تیم در امارات در سال ۲۰۱۳ باز می گردد.

در چارچوب دومین روز از هفته اول دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و دوم بهمن ماه از ساعت ۱۸:۲۰ به وقت ایران‌ دو تیم العین امارات و سپاهان ایران از گروه چهارم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه هزاع بن زاید انجام خواهد شد.

پیش بینی هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ العین امارات – سپاهان ایران

وضعیت و نکات آماری دو تیم

شاگردان امیر قلعه نویی در آغاز فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در دیداری حساس در کشور امارت به مصاف العین امارات خواهند رفت. تیم العین امارات در ۵ دیدار اخیر خود به ۳ برد، ۱ تساوی و ۱ شکست در مقابل تیم های النصر، الخورفکان، بنیادکار ازبکستان، الوصل و الشارجه دست یافته است.

شاگردان امیر قلعه نویی نیز در ۵ مسابقه قبلی خود به ۲ برد، ۲ تساوی و ۱ شکست در مقابل تیم های شاهین بوشهر، صنعت نفت آبادان، ماشین سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان دست یافته اند.

دو تیم پیش از این ۶ بار در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفته اند که سهم العین ۳ برد بوده و ۳ دیدار نیز با نتیجه تساوی خاتمه یافته است. آخرین مصاف دو تیم در سال ۲۰۱۰ در امارات با برتری ۲-۰ میزبان به پایان رسید. مسلما سپاهان به دنبال کسب اولین پیروزی تاریخ خود مقابل این تیم با سابقه اماراتی خواهد بود.

در چارچوب دومین روز از هفته اول دور گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ، سه شنبه بیست و دوم بهمن ماه از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران‌ دو تیم النصر عربستان و السد قطر از گروه چهارم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه بین المللی کینگ فهد انجام خواهد شد.

پیش بینی هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ؛‌ النصر عربستان – السد قطر

وضعیت و نکات آماری دو تیم

در دیگر دیدار گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم النصر عربستان و السد قطر در چارچوب دیداری حساس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم النصر عربستان در ۵ دیدار اخیر خود به ۲ برد و ۳ تساوی در مقابل تیم های الفاتح، الدماک، الاتفاق، العداله و الاتحاد دست یافته است.

در نقطه مقابل اما السد قطر با سرمربیگری ژاوی هرناندز همچنان به روند خوب خود در رقابت های داخلی ادامه می دهد و در ۵ بازی قبلی خود به ۵ برد مقابل تیم های السیلیه، الشحانیه، الخور، الدحیل و الریان دست یافته است.

دو تیم پیش از این ۴ بار در رقابت های آسیایی به مصاف یکدیگر رفته اند که ۲ برد سهم السد قطر و ۱ برد سهم النصر عربستان بوده و یک دیدار نیز با نتیجه تساوی خاتمه یافته است. آخرین مصاف دو تیم در رقابت های فصل گذشته با برتری ۳-۱ السد در خانه به اتمام رسید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

به کانال پیش بینی دقیق فوتبال بپیوندید

قبلی «
بعدی »

آموزش