سرنوشت کاردانو به چه عواملی بستگی دارد؟

 کسانی که در امور خرید و فروش بیت کوین  و ارزهای دیجیتال مشغول هستند به خوبی می دانند که کاردانو یکی از پرجنجال ترین ارزهای دیجیتال در سال2020 بوده است. افزایش نرخ کاربرد و توسعه های مهم اخیر باعث روند صعودی این ارز دیجیتال شده است. با این حال چند عامل مهم می تواند سرنوشت میان مدت این ارز دیجیتال را تعیین کند.

برخی از این فاکتورها نشان می دهد که روند آینده نزدیک به نفع خرسهای ADA خواهد بود، چرا که تعداد معامله های بزرگ افزایش یافته و به نقطه مقاومت سنگین نزدیک می شود.

عامل 1: کاردانو همزمان با پیشرفت فاز توسعه ایShelly، بخش های قراردادهای هوشمند را هدایت می کند

کاردانو در حال حاضر از نظر عملکرد قیمت در بخش قراردادهای هوشمند پیشرواست و از ابتدای سال نزدیک به 160 درصد ترید می شود.

داده های حاصل از پلت فرم تحلیلی مِساری این نشان می دهد ADA پس از اتریوم در رتبه دوم و Vechain در مقام سوم قرار دارند.

اگرچه قیمت به طور کامل بازتاب مستقیم کاربرد ،یا چشم انداز اساسی نیست اما کاردانو در همه این جنبه ها – در درجه اول به دلیل پیشرفت در مرحله توسعه Shelly پیشرفت کرده است

پیش بینی می شود راه اندازی Shelly مقیاس پذیری این بلاک چین را افزایش داده و ساختار تشویقی  جدیدی را ایجاد کند که به عدم تمرکز بیشترآن کمک می کند.

عامل 2: سیگنال های داده درون زنجیره ای ADA به مقاومت گسترده ای نزدیک می شود

در کوتاه مدت ، رشد کاردانو ممکن است با مقاومت گسترده ای که به سرعت در حال نزدیک شدن است ، مختل شود.

داده های درون زنجیره ای نشان می دهد که منطقه ممکن است قیمت بین 0.08 تا 0.09 دلار در کوتاه مدت غیر قابل عبور باشد.

بدون وجود یک روند صعودی در بازار ، به نظر نمی رسد که کاتالیزورهای فوری وجود داشته باشد که بتواند قدرت کافی برای صعودی کردن این روند وغلبه بر این سطح مقاومت وجود داشته باشد.  

عامل 3: حجم Tx به شدت کاهش می یابد

براساس داده های IntoTheBlock ، تعداد معامله های بزرگ کاردانو – تراکنش هایی که ارزش آنها بیش از 100،000 دلار است – از اوج هفته ای خود در حدود 520 به  235 در حال حاضر کاهش یافته است ، و در طی چند روز گذشته به طور مداوم رو به کاهش است.

این کاهش بزرگ در حجم ADA tx نشانگر این است که تریدرهای بزرگ در حال کنار زدن سایر تریدرها هستند،در حالی که این ارز به مقاومت سنگین خود نزدیک می شود ، و این مممکن است  نشان دهنده این واقعیت باشد که این مقاومت غیر قابل عبور است.

نوشته سرنوشت کاردانو به چه عواملی بستگی دارد؟ اولین بار در وبلاگ اوکی اکسچنج. پدیدار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش